Ik zeg het maar gelijk: ik heb een vreselijke hekel aan de sale. Meestal betaal ik liever iets meer, dan dat ik tussen duizend vrouwen op zoek ben naar dat ene perfecte shirtje. Nu ik geen baan meer heb, koop ik nog amper kleding (want geen geld + dure smaak). Toen ik hoorde dat ik naar een 40% korting avond van één van m’n favoriete winkels (Tally-Ho) kon, leek het me dus voor deze ene keer wel een goed idee. Bovendien, de avond was alleen maar voor vaste klanten, dan kan het toch niet heel druk zijn? Daar zat ik dus helemaal verkeerd. Wat een drukte. Gelukkig had ik m’n vriend meegesleept, die ervoor zorgde dat ik tenminste kleding in m’n handen kreeg (ik ben veel te beleefd en laat al het leuke voor m’n neus voorbij gaan). Dit shirtje hieronder kocht ik. M’n vriend pakte hem eerst, ik zei dat het echt geen shirt voor mij is “want dat soort shirtjes dragen alleen oude wijven”. Nadat ik het toch wel leuk vond en het stond af te rekenen, stond een oude vrouw met een kort pittig kapsel hetzelfde shirt in maat XXL af te rekenen. Kut.

Dit shirt dus.
7 Comments
Manon
16/12/2013 at 6:05 pmhaha dan voel je je best wel kut ja, maar goed het staat jou toch veel beter, en ik vind het een leuk shirt!
Masha
16/12/2013 at 7:04 pmIk koop juist alleen maar in de sale, haha! Ik kies er dan wel voor om niet op vrijdagavond of in de weekenden te gaan maar de wat rustigere dagen, maar in de sale ga ik altijd helemaal los terwijl ik bij ‘normale’ prijzen altijd dertig keer twijfel..
Manon
16/12/2013 at 7:10 pmIk herken je probleem haha, ik heb ook echt een hekel aan shoppen tijdens de sale! Verschrikkelijk al die vrouwen die elkaar bijna zouden vermoorden voor een shirtje.
wies
16/12/2013 at 7:52 pmToch vind ik het een leuk shirt hoor! En no worries jij komt niet in de buurt van een oude vrouw (kwa uiterlijk..)
Maartje (admin)
16/12/2013 at 7:55 pmGelukkig maar :).
Joanne
17/12/2013 at 6:48 pmhaha dan voel je je lullig…
ik hou juist van de sale! 🙂
mw ekster
18/12/2013 at 2:59 pmLeuke shirt!
Ik hou van de sale, hoe meer korting hoe beter 😉