Dat een appartement vinden in of rondom Amsterdam lastig is, hoef ik jullie vast niet te vertellen. Hoewel, tenzij je graag op 10 m2 zit en je badkamer en keuken wil delen met meer dan 20 mensen, of graag in Sloterdijk zit voor €1500 per maand. En zelfs dan is het moeilijk.
Een kamer van 10 m2 en een badkamer en keuken delen zou hem voor mij sowieso niet worden. Maikel en ik wilden graag samenwonen en een kamer voor twee mensen lijkt nog wel lastiger om te vinden. Daarnaast kan ik echt niet tegen rommel of viezigheid, dus gedeelde ruimtes had ik ook liever niet. En tja, dat zijn toch wel lastige eisen voor in Amsterdam (tenzij je hartstikke rijk bent). Gelukkig hebben we nu iets gevonden! Iets wat echt perfect voor ons is. Genoeg ruimte (40 m2), een mooie keuken en een nog mooiere badkamer. Dat het niet in Amsterdam is (maar in Diemen), maakt me helemaal niet uit. Met het openbaar vervoer ben ik zo bij mijn studie en eigenlijk is alles goed te bereiken. Daarnaast wonen er zelfs al een paar vriendinnen in de buurt.
Terwijl ik naar binnen liep, zag ik gelijk al voor me hoe ik het wilde. Aankomende maandag krijgen we de sleutel, dus dan wordt het lekker druk met ritjes naar IKEA, meubels in elkaar zetten, vloerbedekking leggen… Het is veel, maar tegelijkertijd ook zo leuk. Ik kan niet wachten.
Zijn jullie al klaar voor alle recepten speciaal voor studenten en foto’s van hoe het straks geworden is?
De foto bovenaan is natuurlijk niet van mijn kamer, maar gewoon van Unsplash.com.
14 Comments
Veerlez
26/02/2015 at 8:21 pmWat heerlijk, gefeliciteerd!
Femke
26/02/2015 at 8:30 pmWat super leuk om te horen dat je een fijn plekje hebt gevonden! Ik hoop dat je het heel erg naar je zin krijgt daar. Woonde je eigenlijk al samen, of nog niet?
Maartje (admin)
26/02/2015 at 8:36 pmDankjewel en dat gaat zeker lukken! En nee, we wonen allebei nog thuis nu.
Femke
28/02/2015 at 9:54 amOeh, dan is het helemaal leuk joh! 🙂
Laura
26/02/2015 at 8:35 pmJaaaa wat leuk! Gefeliciteerd!!
Kimberley
26/02/2015 at 10:49 pmSuper dat jullie een goede woning hebben gevonden! Heel spannend, samenwonen! En lekker naar de Ikea, hotdogs eten en je suf shoppen. Altijd leuk 😉
Eva - eighty7
27/02/2015 at 7:47 amWat fijn dat jullie iets leuks hebben gevonden. Gefeliciteerd!
Rosanne
27/02/2015 at 7:59 amSuperfijn, gefeliciteerd en geniet ervan!
Hesteranne
27/02/2015 at 9:23 amWat leuk! Gefeliciteerd!
Sylvia
27/02/2015 at 10:27 amWauw, wat fijn! Ben benieuwd naar het eindresultaat 🙂
Wies
27/02/2015 at 12:48 pmGefeliciteerd Maartje! Ik wil graag ook in Amsterdam gaan wonen, al duurt dat waarschijnlijk nog een tijdje. Ik ben erg benieuwd hoe je alles gaat inrichten ;D
Karlijn
27/02/2015 at 4:17 pmWat fijn dat je een plekje hebt gevonden! Gefeliciteerd 🙂
Maaike
02/03/2015 at 2:34 pmOh, wat leuk! En ik snap je HE-LE-MAAL. Ik woon sinds een jaar samen met mijn vriend in Amsterdam. Ook niet centrum, of dichtbij het centrum want dat is zo’n beetje onmogelijk als student zijnde en geen rijke voorschieters te hebben haha. Super leuk dat je ook (bijna) in Amsterdam komt wonen!
Eva
02/03/2015 at 9:42 pmOh wat fijn zeg en wat heerlijk om te gaan samenwonen! Geniet ervan!